KONST / Litografier / Serigrafi 11482550
nr 1148 2550
Serigrafi
Ann-Margret Olson, signerad och numrerad 61/220, motivet: 35x30
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:57:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr